Artykuły Rozrywka

Netflix – Ciekawe seriale z polskim tłumaczeniem

Seriale w netflix po polsku
Napisane przez Robert Miroszewski

Co prawda ten blog jest o zarządzaniu projektami, ale w czasie odpoczynku między jednym a drugim projektem można się zrelaksować, śledząc poczynania serialowych bohaterów – zwłaszcza, że na platformie Netflix możemy zupełnie legalnie obejrzeć mnóstwo znakomitych tytułów.

Netflix w Polsce

Od 2016r. Netflix udostępnia swoją ofertę również w Polsce. Niestety nie wszystkie tytuły są dostępne z polskimi napisami lub lektorem. Poniżej przedstawiamy ciekawe seriale dostępne na Netflix, które warto obejrzeć a dodatkowo są one tłumaczone na nasz język.

1. House of Cards

Francis Underwood jest bezwzględnym politykiem próbującym się zemścić na prezydencie, który pominął go przy obsadzeniu stanowiska sekretarza stanu.

2. Weeds

Po zaskakującej śmierci męża mieszkająca na przedmieściach Nancy Botwin podejmuje się nowej pracy – sprzedaży marihuany.

3. Skins

Perypetie grupy angielskich nastolatków, którzy pomagają sobie w codziennych problemach.

4. How to get away with murder

Wybitna prawniczka wraz ze swoimi najzdolniejszymi studentami zostaje wplątana w morderstwo.

5. Breaking Bad

Gdy nauczyciel chemii dowiaduje się, że ma raka, postanawia rozpocząć produkcję metamfetaminy, by finansowo zabezpieczyć swoją rodzinę.

 

Oczywiście lista dobrych tytułów na Netflix jest dużo dłuższa. Oprócz seriali możemy tam znaleźć również filmy, dokumenty czy biografie. Na uwagę zasługują również słynne programy popularno naukowe produkowane przez BBC, np. “Planet Earth“. Jeżeli macie swoje ulubione tytuły, które warto obejrzeć podczas czasu wolnego, dajcie znać w komentarzach.

O autorze

Robert Miroszewski

Pasjonat technologii, gadżeciarz i zapalony gracz. Słowem - człowiek procesor. Bez smartfona nie wybierze się z domu nawet na moment. W pracy spełnia się w roli managera a w ramach realizowania pasji pisze teksty na webhammer.pl