Recenzje Technologie

Apple TV 3. generacji – efektowny, tani i wydajny

Apple TV 3
Napisane przez Robert Miroszewski

Po wydaniu czwartej generacji Apple TV, jego poprzednia wersja oznaczona numerem trzy nadal pozostaje doskonałym sprzętem za niewielkie pieniądze. Urządzenie  Apple TV 3. generacji jest doskonałym uzupełnieniem ekosystemu Apple, jeżeli oczywiście pozostałe urządzenia w naszym domu są producenta z Cupertino.

Integracja z dowolnym urządzeniem Apple

Dzięki połączeniu iPhone’a lub iPad’a z Apple TV uzyskujemy spójne środowisko multimedialne w naszym domu lub biurze a dodatkowo, dzięki ekranowi urządzeń mobilnych możemy nim łatwo sterować. Użycie pilota dołączonego do zestawu nie jest już tak wygodne.

Cena Apple TV 3. generacji

Trzecia generacja urządzenia ma jeszcze jedną niewątpliwą zaletę – jest niezwykle tanie jak na produkty Apple. Obecna cena 349zł za urządzenie trzeciej generacji, w porównaniu do cen akcesoriów produkowanych dla iPhone’a lub iPad’a to naprawdę atrakcyjna oferta.

Funkcjonalności

Jeżeli już zdecydujemy się na zakup Apple TV, to będziemy mogli streamingować multimedia z dowolnego urządzenia Apple na swój telewizor. Urządzenie daje nam możliwość udostępnienia na telewizorze dowolnego ekranu z komputera Mac. Dodatkowo samo urządzenie ma wbudowany zestaw aplikacji, który pozwala na korzystanie z YouTube, Netflix, zdjęć czy innych mediów.

Jeżeli w czasie wolnym, czekając na kolejny projekt, będziemy chcieli zaznać trochę rozrywki to takie urządzenie może się okazać doskonałym narzędziem do tego.

O autorze

Robert Miroszewski

Pasjonat technologii, gadżeciarz i zapalony gracz. Słowem - człowiek procesor. Bez smartfona nie wybierze się z domu nawet na moment. W pracy spełnia się w roli managera a w ramach realizowania pasji pisze teksty na webhammer.pl