Artykuły Media

TOP 10 Darmowe szablony WordPress pod własny sklep internetowy 2017

Napisane przez Robert Miroszewski

Nie od dziś wiadomo, że za pomocą WordPress’a oraz odpowiednich, zazwyczaj darmowych wtyczek (np. Woo commerce) możemy zbudować w pełni funkcjonalny i piękny sklep internetowy. Oprócz samych wtyczek, dostępne są też darmowe szablony do wordpress, które uświetnią wygląd naszego sklepu.

Poniżej znajdziesz mój ranking TOP 10 najładniejszych, darmowych szablonów sklepu dla wordpress’a. Wiele z nich w pełni współpracuje z wtyczką Woo Commerce.

Wootique

Bardzo prosty i elegancki szablon o jasnych kolorach. Wyprodukowany specjalnie z użyciem frameworka WooCommerce. Łatwy w modyfikacji, sprawdzi się nawet w bardziej wymagających przedsięwzięciach.

Pobierz / Informacje


Shopping

Osadzony w kolorach różu z wyrazistą, dużą nawigacją. Idealnie pasuje do sklepów modowych lub kosmetycznych. Można edytować kolorystykę co czyni ten darmowy szablon niezwykle uniwersalnym i prostym w użyciu.

Pobierz / Informacje


 Shop Isle

Bardzo wyrazisty, z dużym nagłówkiem i bardzo czytelnym układem. Ten darmowy szablon może wygryźć nawet swoją płatną konkurencję. Uniwersalna budowa powoduje, że już teraz jest gotowy do zastosowania w różnych projektach.

Pobierz / Informacje


Shophistic Lite

Czysty, biało szary, minimalistyczny a więc budzi poczucie nowoczesności i profesjonalizmu. Doskonale komponuje się z profesjonalnymi zdjęciami produktów, pozostawiając biel i lekkość całego układu. Dostępny oczywiście za darmo w wersji lite.

Pobierz / Informacje


Multishop

Pełny zdjęć, prosty lecz za sprawą rozmieszczenia i doboru zdjęć może być bardzo kolorowy i orzeźwiający. Dzięki szybkiej i prostej konfiguracji może sprostać wielu projektom o zróżnicowanej tematyce.

Pobierz / Informacje


i-Transform

Jeden z najciekawszych darmowych szablonów sklepów pod WordPress. Doskonale radzi sobie z wtyczką WooCommerce, posiada bardzo ciekawe układy stron i z pomocą edytora wizualnego, można w nim tworzyć naprawdę piękne projekty!

Pobierz / Informacje


 Mesocolumn

Mesocolumn to darmowy szablon WordPress, który może być zastosowany do zbudowania bardzo dużego portalu lub magazynu. Posiada wbudowaną integrację z WooCommerce dzięki czemu w łatwy sposób odpalimy na nim profesjonalny sklep internetowy.

Pobierz / Informacje


Flat Shop Lite

Kolejny darmowy szablon, który idzie w duchu dzisiejszego minimalizmu. Prosty i przejrzysty interfejs, bez wodotrysków i zbędnych dodatków.

Pobierz / Informacje


E-shopper

Szablon inny niż pozostałe, zbudowany w profesjonalny sposób posiada naturalne możliwości do budowy dużego sklepu internetowego z mnóstwem informacji.

Pobierz / Informacje


Ocin Lite

Ten darmowy szablon jest tak dobrze zaprojektowany, że zdecydowanie zrobiłby furorę nawet gdyby był płatny. Niezwykle prosty ale wykonany ze smakiem i filozofią minimalizmu.

Pobierz / Informacje

Jak widać wybór darmowych szablonów sklepów pod wordpress jest całkiem duży. Przed wyborem odpowiedniego szablonu dla siebie trzeba zwrócić uwagę nie tylko na prezentację szablonu ale również na możliwości jego dalszej customizacji. Jeżeli macie swoje typy ciekawych i darmowych szablonów to dajcie znać w komentarzach!

O autorze

Robert Miroszewski

Pasjonat technologii, gadżeciarz i zapalony gracz. Słowem - człowiek procesor. Bez smartfona nie wybierze się z domu nawet na moment. W pracy spełnia się w roli managera a w ramach realizowania pasji pisze teksty na webhammer.pl