Aktualności

W październiku Apple pokaże się z artystycznej strony. Zobacz nowe logo Apple!

Napisane przez Robert Miroszewski

Na 30 października 2018 roku Apple zaplanowało konferencję, na której prawdopodobnie zostaną pokazane nowe komputery Mac oraz nowy iPad. Z informacji umieszczonych na stronie z wydarzeniami Apple możemy zobaczyć co będzie motywem przewodnim konferencji.

Artystyczne logo Apple

Na stronie wydarzenia oraz na rozsyłanych zaproszeniach Apple umieszcza swoje logo w wielu wariacjach, które nawiązują do abstrakcyjnej sztuki graficznej, malarstwa tradycyjnego czy innych form sztuki.

Artystyczne logo Apple

Na tym blogu możecie podejrzeć chyba niemal wszystkie opublikowane logotypy. Nie wykluczone, że w zaproszeniach znajdują się jeszcze dodatkowe wersje, których nie ma dostępnych online.

Czego spodziewać się po konferencji Apple?

Położenie akcentu na sztukę i grafikę jest jasnym sygnałem, że nowe urządzenia będą skierowane głównie do środowiska grafików i artystów. Istotną zmianą mógłby być nowy apple pen oferujący większą i bardziej precyzyjną siłę nacisku, który współpracowałby z nowym iPad’em Pro.

Już 30 października będzie można obejrzeć konferencję na oficjalnej stronie Apple bądź za pomocą kafelka “Events” dostępnego w Apple TV. 

O autorze

Robert Miroszewski

Pasjonat technologii, gadżeciarz i zapalony gracz. Słowem - człowiek procesor. Bez smartfona nie wybierze się z domu nawet na moment. W pracy spełnia się w roli managera a w ramach realizowania pasji pisze teksty na webhammer.pl