Aktualności Technologie

Lime Warszawa już działa. Darmowe przejazdy dla wszystkich!

Lime Warszawa kupon rabatowy
Napisane przez Robert Miroszewski

Kilka dni temu donosiłem Wam, że Warszawa i inne miasta w Polsce będą mogły korzystać z wynajmowania elektrycznych hulajnóg od Lime. Na samym początku wystartował Wrocław a teraz dołączyła do niego Warszawa.

Od dziś hulajnogi można już spotkać na ulicach Warszawy i przeglądając mapę śródmieścia zobaczymy, że jest ich całkiem sporo. Co ważne – nie zmienił się cennik, który nadal wynosi 2zł za odblokowanie + 0,50gr za minutę jazdy.

Nadal można otrzymać darmowe przejazdy hulajnogą Lime

Podobnie jak w okresie przedpremierowym tak teraz można skorzystać z systemu polecania i otrzymywać darmowe przejazdy. Jeżeli jeszcze nie otrzymaliście kuponów do wykorzystania w Lime to możecie skorzystać z mojego kodu rabatowego:

KOD RABATOWY LIME: RNDVFC5

Wykorzystując powyższy kod otrzymacie trzy kupony obniżające przejazd łącznie o 3zł. Co ważne – jeżeli sami udostępnicie swój kod rabatowy znajomym, oni i wy także otrzymacie zniżki.

Możesz zostać juicerem (ładowaczem) hulajnóg Lime

Model biznesowy Lime zakłada, że to społeczność użytkowników może ładować hulajnogi i rozstawiać je po mieście. W tym celu powstała usługa Lime Juicer, dzięki której możesz dołączyć do ekipy ładowaczy w danym mieście.

Wniosek o dołączenie jako juicer możesz złożyć bezpośrednio w aplikacji mobilnej Lime. W następnej kolejności otrzymasz od Lime SMS z informacją o możliwości podpisania umowy i odebrania ładowarki. Potem pozostaje jedynie znaleźć rozładowane sztuki na mieście i rozpocząć ich ładowanie.

Za ładowanie pojedynczej hulajnogi można otrzymać ok. 15zł a sama firma podaje, że dziennie można zarobić do 500zł. 

Zanim dołączysz do ekipy ładowaczy warto policzyć jaka będzie cena prądu i paliwa aby oszacować, czy jest to naprawdę opłacalny interes.

O autorze

Robert Miroszewski

Pasjonat technologii, gadżeciarz i zapalony gracz. Słowem - człowiek procesor. Bez smartfona nie wybierze się z domu nawet na moment. W pracy spełnia się w roli managera a w ramach realizowania pasji pisze teksty na webhammer.pl