Artykuły Rozrywka

Cashback World czyli zwrot pieniędzy za codzienne zakupy

Zwrot gotówki za codzienne zakupy
Napisane przez Robert Miroszewski

Cashback World poznałem blisko siedem lat temu, wtedy jeszcze pod inną nazwą i zupełnie inaczej zorganizowane. Rok 2011 można by określić mianem raczkującej wspólnoty zakupowej, która w Polsce miała ledwie 30 tysięcy użytkowników.

Dziś Cashback World to kilkaset tysięcy użytkowników w Polsce i ponad 10 milionów na świecie. Taka liczba konsumentów powoduje, że robienie codziennych zakupów staje się bardziej opłacalne.

Cashback World to konsumenci, partnerzy handlowi i firma

Oprócz bardzo licznej grupy konsumentów zapisanych do programu jest również grupa partnerów handlowych oraz sam organizator czyli Cashback World. Te trzy strony zyskują, dzięki kilku prostym zasadom:

  1. Uczestnicy programu czyli konsumenci kupują u partnerów handlowych,
  2. Partnerzy handlowi zyskują nowych klientów i dzięki temu oferują całej wspólnocie zwrot części wydanych pieniędzy,
  3. Cashback World organizuje całą wspólnotę i pozyskuje partnerów handlowych, za co również otrzymuje procent z zakupów sieci

Tak więc każda ze stron czerpie korzyści z tego, że nalezy do wspólnoty zakupowej. My, uczestnicy programu otrzymujemy zwrot części kwoty wydanej u partnerów handlowych. Partnerzy handlowi zyskują nowych klientów. Cashback World otrzymuje prowizję od partnerów handlowych za pośrednictwo. Proste a jakże skuteczne!

Ile można zyskać kupując u partnerów handlowych?

W skrócie – dużo. A nawet bardzo dużo. Wśród partnerów handlowych znajdziemy takie wielkie marki jak Carrefour, Biedronka, Orlen, BP czy chociażby dziesiątki tysięcy sklepów internetowych i małych, lokalnych firm. Dzięki temu możemy robić zakupy u partnerów handlowych nie zmieniając swoich nawyków zakupowych.

Partnerzy handlowi oddają do 5% wydanej kwoty w formie gotówki na Twoje konto bankowe, które wskażesz w swoim koncie Cashback World. Ale to nie wszystko! Cały program rozwija się dzięki rejestracji nowych użytkowników przez polecenie. Polecając program znajomym zyskujesz dożywotni bonus do 0,5% ich całościowych zakupów! Wyobraź sobie jakie to mogą być kwoty, jeżeli polecisz program kilku osobom, które regularnie będą robić zakupy u partnerów handlowych?

Jak to działa?

LINK DO DARMOWEJ REJESTRACJI W CASHBACK WORLD

Zakupy możesz robić na trzy sposoby:

  • w sklepach internetowych, wchodząc przez specjalne linki dostępne na stronie Cashback World,
  • w sklepach stacjonarmych podając do zeskanowania swoją kartę uczestnika programu (działa tak jak każda inna karta lojalnościowa w sklepach)
  • kupując bony do partnerów handlowych na stronie Cashback World (natychmiastowy zwrot pieniędzy, nie trzeba czekać na to aż wydasz bon)

Polecanie programu znajomym też jest bardzo łatwe. Po założeniu konta możesz wysłać znajomym link do rejestracji lub samodzielnie zarejestrować osobę w programie za pomocą formularza online.

Co ważne – rejestracja do programu z linku poleconego jest bezpłatna, także udział w programie jest całkowicie bezpłatny. Samodzielna rejestracja, bez linku polecającego może być płatna, dlatego warto korzystać z polecenia!

Jeżeli chcesz się zarejestrować i sprawdzić jak działa zarabianie na codziennych zakupach to skorzystaj z mojego linku, to nic nie kosztuje:

LINK DO DARMOWEJ REJESTRACJI W CASHBACK WORLD

Jeżeli po rejestracji poczujesz się zagubiony/a, będziesz mieć pytania to śmiało możesz się do mnie odezwać. Chętnie pomogę! Informacje znajdziesz w dziale kontakt.

O autorze

Robert Miroszewski

Pasjonat technologii, gadżeciarz i zapalony gracz. Słowem - człowiek procesor. Bez smartfona nie wybierze się z domu nawet na moment. W pracy spełnia się w roli managera a w ramach realizowania pasji pisze teksty na webhammer.pl