Aktualności

Warszawskie Dni Informatyki 2019 już w marcu!

Warszawskie dni informatyki 2019
Napisane przez Robert Miroszewski

Warszawskie Dni Informatyki to czas wyjątkowy dla każdego programisty, analityka, studenta i entuzjasty technologicznego. W tym roku to właśnie 26 i 27 marca będą tymi wyjątkowymi dniami. W tym czasie możemy wziąć udział w wielu ciekawych panelach, warsztatach i wykładach. Na wszystkich gości czeka również możliwość uczestnictwa w konkursach, w których do wygrania jest całe mnóstwo gadżetów i sprzętów. Dla poszukujących pracy czeka giełda pracy IT, w której można wziąć udział poprzez wysłanie swojego CV w wersji elektronicznej.

Dlaczego warto wziąć udział w Warszawskich Dniach Informatyki?

Warszawskie Dni Informatyki to wydarzenie obowiązkowe dla każdego kto chce się doskonalić w tematyce technologii i IT ale również doskonała okazja do networkingu. Dzięki luźnej i niezobowiązującej atmosferze można poznać wielu profesjonalistów, którzy chętnie podzielą się wiedzą i doświadczeniem.

Nie należy zapominać, że WDI to także wielka giełda pracy i doskonała okazja do znalezienia pracy lub nawet weryfikacji rynku.

Jak zarejestrować się na Warszawskie Dni Informatyki 2019?

Aby się zarejestrować, wystarczy wejść pod ten adres. Po wypełnieniu formularza i wskazaniu interesujących nas wydarzeń wystarczy zapisać wszystkie dane. Na podany adres e-mail otrzymamy potwierdzenie oraz zaproszenie na wydarzenie.

O autorze

Robert Miroszewski

Pasjonat technologii, gadżeciarz i zapalony gracz. Słowem - człowiek procesor. Bez smartfona nie wybierze się z domu nawet na moment. W pracy spełnia się w roli managera a w ramach realizowania pasji pisze teksty na webhammer.pl