Aktualności Poradniki

Jak zamówić kartę Revolut za darmo?

Napisane przez Robert Miroszewski

Revolut oferuje międzynarodowe płatności w wielu walutach po międzybankowym kursie. Jest to bardzo wygodne narzędzie dla osób, które podróżują i chcą zaoszczędzić na przewalutowaniu.

W podstawowej ofercie otrzymujemy darmowe konto z kartą Mastercard, którą możemy zamówić całkowicie za darmo. Jak to zrobić? Skorzystaj z poniższych wskazówek:

  1. Otwórz stronę Revolut pod tym linkiem
  2. Podaj numer telefonu i otrzymaj prezent w postaci darmowej karty
  3. Zainstaluj aplikację Revolut
  4. Przejdź proces rejestracji zgodnie z instrukcjami podanymi w aplikacji

Pamiętaj, że tylko skorzystanie z powyższego linku polecającego daje ci gwarancję zamówienia karty całkowicie za darmo.

Gdzie mogę używać darmowej karty Revolut?

Wszędzie gdzie chcesz zapłacić kartą lub wypłacić pieniądze z bankomatu. Karta Revolut Mastercard jest obsługiwana na całym świecie i pozwala na dokonywanie transakcji po kursie międzybankowym. Oznacza to, że za wymianę waluty płacisz dokładnie tyle ile aktualnie wynosi kurs.

Dzięki karcie Revolut możesz również za darmo wypłacić pieniądze z bankomatów na całym świecie. W podstawowej taryfie otrzymujesz aż 800zł limitu miesięcznie, które możesz wypłacić z bankomatu bez żadnych opłat.

O autorze

Robert Miroszewski

Pasjonat technologii, gadżeciarz i zapalony gracz. Słowem - człowiek procesor. Bez smartfona nie wybierze się z domu nawet na moment. W pracy spełnia się w roli managera a w ramach realizowania pasji pisze teksty na webhammer.pl